Študentská, Orion ¤, Študentská, Orion ¤, Študentská, ZŠ ¤, Študentská, ZŠ ¤, Hospodárska, Bernolákova brána ¤, Hospodárska, Bernolákova brána ¤, Hospodárska, Zelený kríčok ¤, J. Bottu ¤, Hospodárska ul. čerp.st. ¤, J. Bottu ¤, Hospodárska ¤, Zelený kríčok ¤, T. Vansovej, Okružné nám. ¤, Zelený kríčok ¤, T. Vansovej, Okružné nám. ¤, Hospodárska ¤, Zelený kríčok ¤, T. Vansovej, cintorín ¤, Zelený kríčok ¤, Zelený kríčok ¤

Bus 3: Prednádražie, G. Dusíka = > Kopánka SUT ¤, Bus 5: Linčianska = > Botanická, Jednota ¤, Bus 23: Vozovka = > Sibírska ¤, Bus 23: Sibírska = > Vozovka ¤, Bus 21: Modranka = > Sibírska ¤, Bus 6: Prednádražie, G. Dusíka = > Sibírska ¤, Bus 2: Kamenný mlyn = > Linčianska ¤, Bus 16: Trstínska, Cukrová = > Nová, OC OBI ¤, Bus 16: Nemečanka = > Vozovka ¤, Bus 22: Linčianska = > Vozovka ¤, Bus 5: Botanická, Jednota = > Linčianska ¤
Stredná priemyselná škola dopravná (Trnava, Študentská 23) podla wikipedie

Zo stránky

spstt.edupage.org: Stredná priemyselná škola technická

Strojár - inovátor 2024

V dňoch 9.4. - 10.4.2024 sme sa zúčastnili súťaže "Strojár - inovátor 2024", ktorú organizovala Technická univerzita Košice. Našu školu reprezentovali žiaci M.Odráška (IV.MA), A.Kužela, J.Marcius a M.Sedlák (IV.MB).Z 22 súťažných prác z celého Slovenska obsadili J.Marcius a M.Sedlák 1. miesto s projektom Návrh a výroba zvona a zvonovej armatúry.Srdečne blahoželáme!Všetkým chlapcom ďakuje viac

Majstrovstvá okresu v stolnom tenise

V piatok 13.4.2024 sme sa zúčastnili finálového turnaja majstrovstiev okresu v stolnom tenise. Získali sme druhé miesto. Chlapci si poradili s SPŠ stavebnou 3:0 a v druhom zápase podľahli SPŠ dopravnej 3:1. Reprezentovali nás títo chlapci: Filip Krajčovič, Peter Kadlec, Tomáš Šoltés.Chlapcom za pekné druhé miesto blahoželáme!!! viac

Deň narcisov 2024

Milí rodičia a priatelia našej školy, Liga proti rakovine pomáha na Slovensku onkologickým pacientom a ich blízkym už 34 rokov aj vďaka známej zbierke Deň narcisov, ktorá sa bude konať i prostredníctvom dobrovoľníkov z našej školy už tento štvrtok - 18. apríla. V tento deň, pripnutím kvietku narcisu, môžeme vyjadriť spolupatričnosť onkologickým pacientom a dobrovoľne ich finančne podporiť. Viac viac

V SÚŤAŽI ENERSOL-SK NAJLEPŠÍ NA SLOVENSKU

Aj v celoštátnom kole sme najlepší z najlepších. Hravo sme porazili súperov z celého Slovenska a oba naše projekty získali fantastické umiestnenie: v hlavnej kategórii obsadil Michal KAVOŇ (IV.EA) zlatú priečku a v tvorivej kategórii obsadil Viktor GULÁN (IV.EA) striebornú priečku. Do medzinárodného kola v Brne, do ktorého postupuje celkovo 6 najlepších súťažných prác zo Slovenska, sú dva projekty viac

Veľkonočný pozdrav

Zamestnanci Strednej priemyselnej školy technickej prajú študentom, rodičom a všetkým priaznivcom školy milostiplné, radostné a požehnané Veľkonočné sviatky. Nech váš dom je plný pokoja, stôl hýri hojnosťou a srdcia blízkych sú naplnené láskou a porozumením. viac

Oznam o rodičovskom združení dňa 16.4.2024

Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že 16. 4.2024 /utorok/ o 17,00 hod. sa v našej škole uskutočnia triedne rodičovské združenia.Program:16.15 hod. v miest. č 18 zasadanie zástupcov rodičov jednotlivých tried 17.00 - 17.45 hod. triedne schôdze ZR. Informácie triedneho učiteľa Diskusia viac

Žali sme úspechy na krajskom kole SOČ

V piatok 22.03.2024 sme žali úspechy na krajskom kole SOČ. Do súťaže bolo zapojených 18 projektov, z toho 10 z nich získalo ocenenia na popredných miestach. Získali sme 2x prvé miesto, 3x druhé miesto a 5x tretie miesto. Zoznam všetkých ocenených prác nájdete v prílohe. Všetkým súťažiacim srdečne blahoželáme, ďakujeme za reprezentáciu školy a postupujúcim držíme palce na celoslovenskom kole. Výsle viac

Turnaj v stolnom tenise

21.3.2024 sa naši stolný tenisti zúčastnili turnaja na Športovom gymnáziu. Získali 1. miesto a postupujú do ďalšieho kola. Postupne si poradili s domácim Športovým gymkom 3:0, s SOŠ PaSV 3:0 a s GOS-sk 3:1.Reprezentovali nás: Filip Krajčovič 4.EA, Peter Kadlec 2.S a Lukas Dekan 1.EA. Blahoželáme a ďakujeme!!! foto viac

Celoštátne kolo súťaže ZENIT v strojárstve

V dňoch 18. – 21.3.2024 sa na SOŠ elektrotechnickej v Banskej Bystrici uskutočnilo Celoštátne kolo súťaže ZENIT v strojárstve, na ktorom nás reprezentovali: Michal Váry ( III. S), Filip Pavlík ( IV. S) a Maximilián Švasta ( III. S), ktorý obsadil 4. miesto. Za vzornú reprezentáciu ďakujeme a blahoželáme k dosiahnutému úspechu. viac

V ENERSOL-SK máme dve prvé miesta

Dnes, 19.03.2024 sa na SOŠE v Trnave a konalo krajské kolo súťaže ENERSOL-SK.V hlavnej kategórii našu školu reprezentoval Michal Kavoň (IV.EA) s projektom Automatický solárny tracker. Obsadil 1. miesto a postupuje do celoslovenského kola. V tvorivej kategórii našu školu reprezentoval Viktor Gulán (IV.EA) s projektom Rekuperátor s využitím tepelnej stratifikácie v kvapalinách. Obsadil 1. miesto a p viac